Ατενίζοντας με σιγουριά και αυτοπεποίθηση το μέλλον - Συνέντευξη διευθύντριας Επικοινωνίας, Έλλης Κωνσταντίνου
14. 01. 2021

Στις προκλήσεις της νέας χρονιάς για την Αμερικανική Γεωργική Σχολή αναφέρθηκε με συνέντευξή της στο περιοδικό citymag, η διευθύντρια Επικοινωνίας, Έλλη Κωνσταντίνου. Υπογράμμισε ότι το ίδρυμα ατενίζει με σιγουριά και αυτοπεποίθηση το μέλλον, έκανε μια παρουσίαση των σημαντικότερων ιστορικών «σταθμών» του, τόνισε την εξωστρέφεια που το χαρακτηρίζει την τελευταία δεκαετία, αποκάλυψε τι μπορεί να περιμένει η Θεσσαλονίκη από τη Σχολή για το 2021 και ανέλυσε το χαρακτηριστικό που την ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα εκπαιδευτικά ιδρύματα.

Διαβάστε ΕΔΩ τη συνέντευξη.