Κοπή πίτας ΑΓΣ & Perrotis College 2020
07. 02. 2020

Σε μία ζεστή και χαλαρή ατμόσφαιρα το προσωπικό της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής και του Perrotis College έκοψε την πίτα του για το 2020.

Ο πρόεδρος Δρ. Πάνος Κανέλλης έκανε ένα σύντομο απολογισμό των δράσεων της ΑΓΣ και του Perrotis College για το 2019 και αναφέρθηκε στις σημαντικές προκλήσεις του 2020. Στη συνέχεια, ευχαρίστησε τους διευθυντές των τμημάτων και συνολικά όλο το προσωπικό για την άψογη συνεργασία και τη συνολική προσφορά τους στο ίδρυμα.

Στην εκδήλωση παρουσιάστηκαν τα στελέχη που εντάχθηκαν στο δυναμικό της ΑΓΣ την προηγούμενη χρονιά καθώς και η μοναδική εργαζόμενη που συνταξιοδοτήθηκε πέρυσι, κα Παρασκευή Αντωνιάδη-Μπαλτζή. Επίσης, βραβεύτηκαν για την αφοσίωση και την προσφορά τους στο έργο της Σχολής επτά υπάλληλοι.  Συγκεκριμένα οι: Ελένη Γιαρένη (Study Abroad program coordinator of marketing and communications), Νίκος Ζουμπουρλιάς (Οδηγός σχολικού λεωφορείου), Ελένη Καντυλτζόγλου (Study Abroad coordinator of outreach & development), Δημήτρης Καραουλάνης (Τεχνικός υποστήριξης υποδομών πληροφορικής),  Δημήτρης Μπούφτας (Τεχνίτης συντήρησης),  Άννα Παπακωνσταντίνου (Υποδιευθύντρια Ι.ΙΕΚ & συντονίστρια προγραμμάτων δια βίου μάθησης) και Νίκος Τουρνάς (Τεχνίτης –γαλακτοκόμος).

Το φλουρί της κεντρικής πίτας βρέθηκε στο κομμάτι του Γραφείου Διαχείρισης Στρατηγικών Προγραμμάτων, ενώ από ένα φλουρί βρέθηκε στις ατομικές βασιλόπιτες των: Στέλλας Καρακώστα, Σταυρούλας Αντωνοπούλου και Γιώργου Παπάζογλου.

Κοπή πίτας ΑΓΣ & Perrotis College 2020