Με επιτυχία το Country & Western BBQ στην Αθήνα
10. 10. 2022

Τη δυνατότητα να απολαύσουν ζωντανή country μουσική και να γευτούν το καλύτερο bbqμενού, είχαν όσοι συμμετείχαν στο Country & Western Barbecue της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 9 Οκτωβρίου στις εγκαταστάσεις του Ομίλου Αντισφαίρισης Αθηνών (Athens Tennis Club).

Ο καταπράσινος χώρος των 15 στρεμμάτων του Ομίλου, στη σκιά των Στύλων του Ολυμπίου Διός και της Ακρόπολης, φιλοξένησε την ετήσια φιλανθρωπική εκδήλωση που διοργανώνει η ομάδα Φίλων της Αθήνας.

Τα έσοδα της εκδήλωσης θα διατεθούν προς υποστήριξη του Προγράμματος Υποτροφιών και άλλων εκπαιδευτικών σκοπών της Σχολής και του Perrotis College.