ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση   /   Δημοτικό Σχολείο   /   Blog
Μια γιορτή για την τελευταία μέρα στο σχολείο!
26. 06. 2020

Μια ξεχωριστή γιορτή για το κλείσιμο μιας ξεχωριστής χρονιάς ετοίμασαν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου για τους μαθητές και τις μαθήτριες που περιλάμβανε πολλές διασκεδαστικές δραστηριότητες.

Το πρόγραμμα περιλάμβανε χορευτικά ζούμπα που ετοίμασαν η κα Αθηνά και ο κος Θάνος, μουσικά κομμάτια και τραγούδια από τα παιδιά με τη βοήθεια της κας Δήμητρας, μια έκθεση ζωγραφικής με καλοκαιρινές εικόνες από τα παιδιά και την κα Ιωάννα, αλλά και παιχνίδια... ρουκ ζουκ από την κα Χαρά.

Με τον τρόπο αυτό μαθητές, μαθήτριες και εκπαιδευτικοί του σχολείου θέλησαν να ευχηθούν ο ένας στον άλλο καλό καλοκαίρι και να κλείσουν πρωτότυπα και ιδιαίτερα μια εξίσου πρωτότυπη και ιδιαίτερη σχολική χρονιά!

Καλό καλοκαίρι και ραντεβού του χρόνου!

Eξερευνούμε
Αξιολογούμε