Εξετάσεις Αξιολόγησης και Υποτροφιών Γυμνασίου Χασιώτη & Γενικού Λυκείου
15. 05. 2020
Η Αμερικανική Γεωργική Σχολή θα πραγματοποιήσει τις γραπτές εξετάσεις αξιολόγησης και υποτροφιών για την Α' τάξη του Γενικού Λυκείου το Σάββατο 30/05 και για την Α' τάξη του Γυμνασίου Χασιώτη την Κυριακή 31/05. Οι εξετάσεις θα λάβουν χώρα στις εγκαταστάσεις της Σχολής, σύμφωνα με τους όρους και τις διαδικασίες που ορίζονται από το Υπουργείο Παιδείας, μετά την έκδοση σχετικού ΦΕΚ.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις διαδικασίες και τα αποτελέσματα θα επικοινωνηθούν μέσω email στους υποψηφίους που έχουν υποβάλει ή πρόκειται να υποβάλουν αίτηση έως την Κυριακή 24/05.

Πληροφορίες για Γυμνάσιο Χασιώτη
Πληροφορίες για Γενικό Λύκειο