Συμμετοχή της ΑΓΣ στην 29η Agrotica
24. 10. 2022

Με ένα καλαίσθητο σταντ, στον πρώτο όροφο του περιπτέρου 2 της ΔΕΘ-Helexpo, εκπροσωπήθηκαν η Αμερικανική Γεωργική Σχολή και το Perrotis College στην 29η Agrotica.

Στελέχη ενημέρωναν τους χιλιάδες επισκέπτες για τα εκπαιδευτικά προγράμματα, τις νέες δράσεις, καθώς και για τα προϊόντα του Εκπαιδευτικού Αγροκτήματος. Να σημειωθεί ότι δεκάδες απόφοιτοι της Σχολής και του Perrotis College πέρασαν από το σταντ στο πλαίσιο της επίσκεψής τους στην έκθεση, επιβεβαιώνοντας τους ισχυρούς δεσμούς επικοινωνίας και συνεργασίας.

Στο ίδιο σταντ, παρουσίαζε τις δράσεις και τα προγράμματά του και το Γραφείο Διαχείρισης Στρατηγικών Έργων της ΑΓΣ.