Μέρα Μαγιού στην Αμερικανική Γεωργική Σχολή
08. 05. 2017
Η Αμερικανική Γεωργική Σχολή διοργάνωσε και φέτος τη "Μέρα Μαγιού", μια μοναδική γιορτή της Άνοιξης την Κυριακή 7 Μαΐου 2017.

Μικροί και μεγάλοι επισκέφτηκαν τις καταπράσινες εγκαταστάσεις μας, ενημερώθηκαν για τα εκπαιδευτικά προγράμματα της Σχολής και του Perrotis College και παρακολούθησαν δεκάδες ψυχαγωγικά και πολιτιστικά δρώμενα.

Τη διασκέδαση των επισκεπτών ανέλαβαν ο γνωστός από το "The Voice" Πάνος Χατζήπαπας, τα γνωστά συγκροτήματα Velvet και Tales & Spirit – trio καθώς και τα χορευτικά συγκροτήματα μαθητών της Σχολής.

Για να δείτε φωτογραφίες της εκδήλωσης, πατήστε εδώ.

Για κάθε εισιτήριο της εκδήλωσης η ελληνική αλυσίδα σούπερ μάρκετ My market προσέφερε ένα πακέτο τρόφιμα ή είδη προσωπικής φροντίδας για τους σκοπούς του ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ. Δείτε περισσότερα εδώ.

Χορηγοί

Χορηγοί σε είδος