Σε εξέλιξη masterclasses για τον ψηφιακό μετασχηματισμό
14. 02. 2020

Με μεγάλη επιτυχία συνεχίζεται και τη τρέχουσα σχολική χρονιά ο κύκλος masterclasses για τον ψηφιακό μετασχηματισμό. Ξεκίνησε στις 6 Φεβρουαρίου και θα ολοκληρωθεί στις 5 Μαρτίου.

Πραγματοποιείται κάθε Πέμπτη και εντάσσεται στο πλαίσιο των απογευματινών μαθημάτων της Β’ τάξης του Επαγγελματικού Λυκείου. Το θέμα φέτος, σε συνέχεια των περυσινών Masterclasses, είναι: «Ψηφιακά μέσα και τεχνικές business coaching: Η προσέγγιση του ψηφιακού μετασχηματισμού για τον storyteller επαγγελματία της σύγχρονης διεθνούς αγοράς». Τα  masterclasses γίνονται σε συνεργασία του τμήματος Student Services και της Βιβλιοθήκης.

Σε εξέλιξη masterclasses για τον ψηφιακό μετασχηματισμό