Χριστουγεννιάτικο Τσάι Αγ. Βαρβάρας 2017
04. 12. 2017

Το "Χριστουγεννιάτικο Τσάι της Αγίας Βαρβάρας" - η τελευταία φιλανθρωπική εκδήλωση της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής για το 2017 - πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου στο χριστουγεννιάτικα διακοσμημένο χώρο της Σπουδαστικής Εστίας "Αλίκη Περρωτή" εντός της Σχολής.

Οι 200 περίπου καλεσμένες είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν νόστιμα εδέσματα αλλά και την παραδοσιακή "Βαρβάρα" που προετοίμασαν τα μέλη της Εθελοντικής Ομάδας Κυριών (GSS) της Σχολής. Στην εκδήλωση συμμετείχαν μαθητές του Νηπιαγωγείου της Σχολής, οι οποίοι τραγούδησαν χριστουγεννιάτικα τραγούδια.

Τα έσοδα της εκδήλωσης θα διατεθούν για τη στήριξη των εκπαιδευτικών προγραμμάτων της Σχολής και του Perrotis College.

Για περισσότερες φωτογραφίες, πατήστε εδώ.
Χριστουγεννιάτικο Τσάι Αγ. Βαρβάρας 2017