ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Trust Trace - Συμμετοχή στην έκθεση AGROTICA
01. 11. 2022
Το έργο Trust Trace πήρε μέρος στη διεθνή έκθεση Agrotica Expo σε συνεργασία με το Γραφείο Διαχείρισης Στρατηγικών Έργων της Αμερικάνικης Γεωργικής Σχολής, που πραγματοποιήθηκε στις 20-23 Οκτωβρίου 2022 στη Θεσσαλονίκη.

Η έκθεση υποδέχθηκε 113.850 επισκέπτες, με στόχο την ενημέρωση των επισκεπτών για την καινοτομία και την υψηλή τεχνολογία στην αγροτική παραγωγή. Το περίπτερο υποδέχθηκε περισσότερους από 1.300 επισκέπτες. Οι εκπρόσωποι του έργου από την Αμερικάνικη Γεωργική Σχολή συζήτησαν με τους επισκέπτες τα πιο σύγχρονα συστήματα πλήρους ιχνηλασιμότητας και ελέγχου ποιότητας για μεταποιημένα αγροτικά προϊόντα και προϊόντα αλιείας με εστίαση στον καταναλωτή.