ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Έναρξη προγράμματος Αγελαδοτροφίας
02. 02. 2018

Έναρξη του προγράμματος «Αγελαδοτροφία» στον Πεντάλοφο του νομού Θεσσαλονίκης. Τα μαθήματα ξεκίνησαν στις 2 Φεβρουαρίου 2018 στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του πρώην Δημαρχείου Καλλιθέας.

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα περιλαμβάνει δύο διακριτές ενότητες:

1η ενότητα: 10 ομαδικές εκπαιδευτικές συναντήσεις οι οποίες θα πραγματοποιούνται σε διήμερα έως τις αρχές Μαΐου 2018 και θα καλύψουν 60 διδακτικές ώρες.

2η ενότητα: Εξατομικευμένη εκπαίδευση/συμβουλευτική σε 5 εκπαιδευόμενους που θα επιλεγούν από την ομάδα των εκπαιδευόμενων μέσα από ένα σύστημα αξιολόγησης. Στο στάδιο αυτό στους εκπαιδευόμενους θα παρέχονται υπηρεσίες συμβουλευτικής για μία καλλιεργητική περίοδο.

Έναρξη προγράμματος Αγελαδοτροφίας