ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Η πλατφόρμα του έργου 21cc
08. 11. 2023
Το έργο ERASMUS+ προετοιμάζει μια πολλά υποσχόμενη εκπαιδευτική πλατφόρμα για να βοηθήσει τους μαθητές, καθηγητές και συμβούλους εταιρειών να αναπτύξουν τις δεξιότητες και τις ικανότητές τους στον 21ο αιώνα. Μεταξύ των λειτουργιών της πλατφόρμας, διαθέτει το "Λουλούδι των ικανοτήτων", το οποίο είναι μια κατηγοριοποίηση των ικανοτήτων, που είναι πιο σχετικές με το εργασιακό περιβάλλον του 21ου αιώνα, εργαλεία αυτοαξιολόγησης και πηγές αυτο-μελέτης και καθοδήγησης για την ανάπτυξη προσωπικών σχεδίων δράσης.

Η πλατφόρμα βρίσκεται σε φάση δοκιμών και αναμένεται να οριστικοποιηθεί και να είναι έτοιμη για χρήση την επόμενη άνοιξη.

Για μια προεπισκόπηση επισκεφθείτε τον ιστότοπο του έργου https://21cc-action.eu/