ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Γιορτάζουμε τη Διεθνή Ημέρα για το Περιβάλλον στους Κήπους του Πασά
30. 05. 2018

Το Κέντρο Ευρωπαϊκής Πληροφόρησης  «Europe Direct Κεντρικής Μακεδονίας» (με φορέα υποδοχής την Αμερικανική Γεωργική Σχολή - PerrotisCollege),   η Χ.Α.Ν.Θ, το Παράρτημα Θεσσαλονίκης της Ελληνικής Εταιρείας Περιβάλλοντος και Πολιτισμού, η Γ΄ Δημοτική Κοινότητα Θεσσαλονίκης και το 7ο ΓΕΛ διοργανώνουν, την Τρίτη 5 Ιουνίου 2018 εκδήλωση στο Δημοτικό Πάρκο των Κήπων του Πασά με αφορμή την Διεθνή Ημέρα Περιβάλλοντος  2018.

Σας  προσκαλούμε λοιπόν να επισκεφτείτε το πάρκο την Τρίτη 5 Ιουνίου από τις 18.00 – 21.00 για να διασκεδάσετε με πλούσιες χορευτικές εκδηλώσεις, μουσικά events, musical δρόμου, παιχνίδια για μικρούς και για μεγάλους και πολλές άλλες εκπλήξεις! Φεύγοντας από το πάρκο ο Δήμος Θεσσαλονίκης θα σας χαρίσει ένα όμορφο λουλούδι. Επίσης, στο χώρο θα υπάρχουν εμφιαλωμένα νερά για όλους, ευγενική προσφορά της εταιρίας ΔΙΟΣ.

Γιορτάζουμε τη Διεθνή Ημέρα για το Περιβάλλον στους Κήπους του Πασά