ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Trust Trace - Συμμετοχή στην έκθεση Fruit Logistica 2023
21. 02. 2023
Μέλη του έργου Trust Trace παρευρέθηκαν στην έκθεση “Fruit Logistica 2023”, η οποία πραγματοποιήθηκε 8-10 Φεβρουαρίου 2023 στο Βερολίνο, Γερμανίας. Εκπρόσωποι της Αμερικάνικης Γεωργικής Σχολής ήταν η Δρ. Ευδοκία Κρυσταλλίδου και Δρ. Ηλίας Κάλφας, στελέχη του Γραφείου Διαχείρισης Στρατηγικών Έργων. Στην έκθεση υπήρξε “stand” από εταίρο του έργου την «Green Projects AE», η οποία ανέδειξε τη πορεία του έργου Trust Trace.

Η FRUIT LOGISTICA καλύπτει κάθε τομέα της επιχείρησης φρέσκων προϊόντων και παρέχει μια πλήρη εικόνα των τελευταίων καινοτομιών, προϊόντων και υπηρεσιών σε κάθε κομμάτι της αλυσίδας εφοδιασμού. Προσφέρει έτσι εξαιρετικές δυνατότητες δικτύωσης και επαφής με τους βασικούς φορείς λήψης αποφάσεων σε κάθε τομέα της βιομηχανίας.