ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Εργαστήριο για τους εκπαιδευτές του προγράμματος ''Νέα Γεωργία για τη Νέα Γενιά'' στο Ελατοχώρι
16. 10. 2018

Το πρώτο workshop ''Train the Trainers'' του προγράμματος ολοκληρώθηκε χθες με μεγάλη επιτυχία!

Με το πρόγραμμα ''Νέα Γεωργία για τη Νέα Γενιά'' δεν επενδύουμε μόνο στους ωφελούμενους αλλά και στους ίδιους τους εκπαιδευτές, έχοντας ως στόχο να δημιουργήσουμε μια νέα γενιά επαγγελματιών και επιστημόνων που θα είναι σε θέση να υποστηρίξουν τους επαγγελματίες του αγροδιατροφικού κλάδου μπροστά στις νέες προκλήσεις που έρχονται με τις τεχνολογικές εξελίξεις και τη νέα Κοινή Αγροτική Πολιτική (ΚΑΠ).