ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Aφιέρωμα του Κρατικού Γαλλικού καναλιού σε ωφελούμενο προγραμμάτων.
19. 11. 2020

Η φάρμα Φωτιάδη, του ωφελούμενου προγραμμάτων μας και θερμό χορηγό πολλών εκδηλώσεων του Γραφείου Διαχείρισης Στρατηγικών Έργων, Νίκου Φωτιάδη προσέλκυσε το ενδιαφέρον του κρατικού γαλλικού Καναλιού που πρόβαλε στις 19/11 ένα ενθουσιώδες αφιέρωμα στην φάρμα και τον μαύρο χοίρο ειδικής εκτροφής με ελιά.

Ο συνδυασμός της πρωτογενούς παραγωγής με την υψηλή τεχνολογία είχε σαν αποτέλεσμα την δημιουργία μιας ευρείας γκάμας εξαιρετικών προϊόντων που κατέκτησαν τις προτιμήσεις των  απαιτητικών Γάλλων καταναλωτών με τη γεύση και την ποιότητά τους.