ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Εκπαιδευτικό σεμινάριο στην Ελλάδα για το project "Επιχειρηματικότητα στην Ύπαιθρο"
07. 07. 2017

Ολοκληρώθηκε την Παρασκευή, 7 Ιουλίου η εκπαίδευση στην Ελλάδα που έγινε σε καταρτιζόμενους από την Ιρλανδία και την Π.Γ.Δ.Μ. στο πλαίσιο του project για την Επιχειρηματικότητα στην Ύπαιθρο, που χρηματοδοτείται από το πρόγραμμα Erasmus+. Οι εκπαιδευομένοι με τον καθηγητή τους Παναγιώτη Κώτσιο επισκέφθηκαν το εκπαιδευτικό αγρόκτημα Παρτάλη, όπου είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν για τις δυνατότητες που παρουσιάζει ο τομέας της υπαίθρου για επιχειρηματικές πρωτοβουλίες.

Εκπαιδευτικό σεμινάριο στην Ελλάδα για το project