ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση   /   Παιδικός Σταθμός   /   Blog
Easter Egg Hunt!
07. 04. 2017

Ο άτακτος  «Αγησίλαγος» έκανε και πάλι τη σκανδαλιά του. Αυτή τη φορά έκρυψε όλα τα πασχαλινά αβγά… Για άλλη μία χρονιά το ξέφρενο και διασκεδαστικό «egghunt» ξεκίνησε!

Οι κανόνες απλοί και ξεκάθαροι: Ποιος θα καταφέρει να βρει και να συγκεντρώσει τα περισσότερα πασχαλινά αβγά μέσα στα πασχαλινά καλάθια;

Η αντίστροφη μέτρηση ξεκίνησε 3,2,1… και τα Φυλλαράκια 2  ξεχύθηκαν για ένα πασχαλινό κυνήγι χρωματιστών αβγών που θα τους μείνει αξέχαστο!

Για ένα είμαστε σίγουροι! O Αγησίλαγος βρίσκεται κάπου εδώ κοντά με ένα σωρό σοκολατένιες πασχαλινές λιχουδιές! Καλό Πάσχα σε όλους!