ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση   /   Παιδικός Σταθμός   /   Blog
Μία Βόλτα.... Χριστουγεννιάτικη!
19. 12. 2016

Τα Χριστούγεννα κοντεύουν και τα Μπουμπουκάκια 1 βρίσκονται σε πρόγραμμα εορταστικών προετοιμασιών!Επειδή, όμως, έχουμε πολλή δουλειά ζητήσαμε και τη βοήθεια των μεγάλων μας φίλων! Ναι, καλά καταλάβατε!

Οι φίλοι μας από το Δευτεροβάθμιο σχολείο της ΑΓΣ. Ήρθαν, λοιπόν, για να μας βοηθήσουμε να συλλέξουμε χρωματιστά φύλλα και καρπούς από τη φύση, τα οποία θα χρησιμοποιήσουμε για να φτιάξουμε ένα χριστουγεννιάτικο στεφάνι στο φυτολόγιο μας!

Ευχαριστούμε πολύ τους "μεγάλους" μας φίλους!