ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση   /   Παιδικός Σταθμός   /   Blog
B’ Βιωματικό Εργαστήρι – Φυλλαράκια 1
25. 04. 2017

Ένα ιδιαίτερο πρωινό ήρθε να προστεθεί στη ζωηρή μας καθημερινότητα!! Ένα πρωινό… γλυκό και άκρως οικογενειακό!!

Τα Φυλλαράκια 1 εφοδιάστηκαν με τα προσωπικά τους αντικείμενα και με περισσή χαρά επισκέφθηκαν το λαχανόκηπό μας! Η στιγμή για να υποδεχτούν τα αγαπημένα τους πρόσωπα και να περάσουν δημιουργικά λίγες «σχολικές» ώρες ήταν πλέον πραγματικότητα!

Με ποιο τρόπο; Φυσικά, με ένα εορταστικό πάρτυ και τη μυστική συνταγή για λαχταριστές (!) λασπότουρτες!!

3,2,1 Φυσήξτε Φυλλαράκια 1!!

Ιδιαίτερα συγχαρητήρια σε μικρούς και μεγάλους για τη θετική ενέργεια, τη ζωντάνια και τη συνεργασία!!