ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Μάρκετινγκ και Logistics: Μια σύγχρονη και ολοκληρωμένη προσέγγιση.
22. 02. 2024

Η Σχολής Ανώτερης Επαγγελματικής Κατάρτισης (πρώην ΙΙΕΚ) της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής και το Perrotis College διοργανώνουν την Τετάρτη 13 Μαρτίου εκδήλωση με τίτλο:

Μάρκετινγκ και Logistics: Μια σύγχρονη και ολοκληρωμένη προσέγγιση.

Ακαδημαϊκοί και στελέχη του κλάδου από τη βιομηχανία θα μιλήσουν για νέες τάσεις της εφοδιαστικής αλυσίδας και αγοραστικές πρακτικές, παρουσιάζοντας μια συστημική οπτική του μάρκετινγκ.

Κύριος ομιλητής της εκδήλωσης ο καθηγητής Adam Lindgreen, Επικεφαλής του τμήματος Marketing στο Copenhagen Business School της Δανίας.

Η εκδήλωση είναι ανοιχτή για το κοινό με δήλωση συμμετοχής και θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης στους συμμετέχοντες.

Δηλώστε συμμετοχή εδώ.

Προσέλευση Εγγραφές

Καλωσόρισμα

Dr. Jeff Lansdale, Πρόεδρος Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής & PerrotisCollege

Συμεών Διαμαντίδης , Πρόεδρος ΣΕΒΕ-Σύνδεσμος Εξαγωγέων

Εμμανουήλ Βλαχογιάννης, Α΄ Αντιπρόεδρος Εμπορικού & Βιομηχανικού Επιμελητηρίου Θεσσαλονίκης

Δρ. Κωνσταντίνος Ρότσιος, Διευθυντής Perrotis College & Επικεφαλής τμήματος Διεθνούς Επιχειρηματικότητας

Σταυρούλα Αντωνοπούλου, Διευθύντρια Ι. Σχολής Ανώτερης Επαγγελματικής Κατάρτισης (πρώην ΙΙΕΚ)

ΚεντρικόςΟμιλητής

Purchasing Practices: Typology and Performance Outcomes

Prof. Adam Lindgreen, Head of the Marketing Dpt, Copenhagen Business School, Denmark

18:30-19.00

Ομιλητές

Υπεύθυνος Μάρκετινγκ και Υπεύθυνος Logistics: Συνεργάτες ή ανταγωνιστές;

Δημήτριος Φωλίνας,  Καθηγητής Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας, Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδας

Μια συστημική οπτική του μάρκετινγκ και εφοδιαστικής αλυσίδας

Θωμάς Φωτιάδης, Καθηγητής Μάρκετινγκ, Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Διάλειμμα-Καφές