ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Ενημερωτικές συναντήσεις για το Γυμνάσιο Χασιώτη και το Γενικό Λύκειο
18. 01. 2020

Η Αμερικανική Γεωργική Σχολή υποδέχεται γονείς και μαθητές που ενδιαφέρονται να μάθουν για το πρόγραμμα σπουδών, τις εξετάσεις αξιολόγησης και τις υποτροφίες του Γυμνασίου Χασιώτη και του Γενικού Λυκείου, καθώς και να ξεναγηθούν στις εγκαταστάσεις των σχολείων.

Οι ενδιαφερόμενοι για το Γυμνάσιο Χασιώτη μπορούν να επιλέξουν μια από τις παρακάτω ημερομηνίες:

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
Σάββατο 21 Μαρτίου

Για να δηλώσετε ηλεκτρονικά τη συμμετοχή σας για τις συναντήσεις του Γυμνασίου Χασιώτη, πατήστε εδώ ή καλέστε στα τηλέφωνα 2310 492 758 & 761.

Οι ημερομηνίες για το Γενικό Λύκειο είναι οι εξής:

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου
Σάββατο 14 Μαρτίου

Για να δηλώσετε ηλεκτρονικά τη συμμετοχή σας για τις συναντήσεις του Λυκείου, πατήστε εδώ ή καλέστε στα 2310 492 758 & 761.

Όλες οι εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν στις 11:00 στους χώρους της βιβλιοθήκης "Δημήτρης & Αλίκη Περρωτή" εντός της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής (Princeton Hall, 1ος όροφος).