ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Χορός Κάτω από τα Άστρα 2023
15. 06. 2023

Ο Σύλλογος Φίλων της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής διοργανώνει τη φιλανθρωπική εκδήλωση "Χορός Κάτω από τα Άστρα", την Τετάρτη 5 Ιουλίου και ώρα 21:00 στους χώρους της Σχολής. Την εκδήλωση θα πλαισιώσουν μουσικά ο Antonis Dominos και ο dj Rokas Simos.

Η συμμετοχή σας στο Χορό υποστηρίζει το Πρόγραμμα Υποτροφιών και άλλους εκπαιδευτικούς σκοπούς της Σχολής και του Perrotis College.

Για κρατήσεις τραπεζιών παρακαλούμε συμπληρώστε τη φόρμα που θα βρείτε εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 2310492738 & 2310492832

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε!

Δείτε το facebook event μας εδώ.

Η εκδήλωση τελείται υπό την αιγίδα του Ομίλου Μεταλυκειακής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής.

Σε περίπτωση κακοκαιρίας η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα στο Polis Convention Center