ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Χριστουγεννιάτικο Τσάι Αγίας Βαρβάρας
14. 11. 2023
Η Αμερικανική Γεωργική Σχολή διοργανώνει τη φιλανθρωπική εκδήλωση "Χριστουγεννιάτικο Τσάι της Αγ. Βαρβάρας" τη Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 6:00 μ.μ. στο κλειστό γυμναστήριο εντός των εγκαταστάσεων της Σχολής στη Θεσσαλονίκη.

Η εκδήλωση απευθύνεται στο γυναικείο κοινό της πόλης. Πρόκειται για ένα απογευματινό τσάι/καφέ, με χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και νοστιμότατα χειροποίητα εδέσματα, που έχει ως μοναδικό στόχο τη συγκέντρωση πόρων για τη στήριξη των εκπαιδευτικών προγραμμάτων της Σχολής και του Perrotis College.

Επίσημη ομιλήτρια της εκδήλωσης θα είναι η κα. Ελένη Ψυχούλη.

Στην εκδήλωση θα συμμετάσχει η χορωδία των μαθητών του Δημοτικού σχολείου ΑΓΣ.
Ευχαριστούμε θερμά το Δ.Σ. του Συλλόγου Φίλων της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής και την Εθελοντική Ομάδα Κυριών για τη στήριξη της εκδήλωσης.

Προμηθευτείτε εγκαίρως τα εισιτήριά σας μέσω more