ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση   /   Παιδικός Σταθμός   /   Blog
Ένα "μαθητικό" απόγευμα παρέα με... τους γονείς μας!!
08. 02. 2017

Ένα διαφορετικό απόγευμα Τετάρτης, ειδικά διαμορφωμένο για τα παιδιά και τους γονείς!!!

Ως γονείς, πόσες φορές έχετε αναρωτηθεί για το πώς περνάει το παιδί σας στο σχολείο; Ευκαιρία να απαντήσουμε σε αυτό το ερώτημα με ένα ανοιχτό κάλεσμα!

Με τη χαρά ζωγραφισμένη σε όλα τα πρόσωπα , οι μαθητές του τμήματος Φυλλαράκια 1, υποδέχτηκαν τους αγαπημένους τους γονείς.

Με τη σοφή καθοδήγηση του επιστήμονα δόκτωρ Juice πραγματοποίησαν μία σειρά πειραμάτων, χόρεψαν αγαπημένα τραγούδια και κατασκεύασαν μία μάσκα μίας … τρομακτικής πολικής αρκούδας!!

Μία εμπειρία που θα μας μείνει αξέχαστη!