ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Farm fest – Open day! Κυριακή 28 Απριλίου
01. 03. 2024
Farm fest – Open day! Κυριακή 28 Απριλίου 10:00 - 16:00

Η Αμερικανική Γεωργική Σχολή ανοίγει τις πόρτες της για μια μοναδική μέρα με παιχνίδι, ξεναγήσεις, σινεμά, μουσική! Τα εστιατόρια της Σχολής και το campus store θα είναι ανοιχτά για να προμηθευτείτε τα απαραίτητα ενώ θα λειτουργεί γωνιά αποφοίτων, έκθεση γεωργικών ελκυστήρων και θα έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε για τα εκπαιδευτικά μας προγράμματα. Ευπρόσδεκτα ποδήλατα, πατίνια αλλά και οι τετράποδοι φίλοι σας με λουράκι. Η είσοδος είναι δωρεάν!

Μετά από αρκετά χρόνια σας περιμένουμε και πάλι στο πιο πράσινο και φιλόξενο campus της πόλης για να γιορτάσουμε μαζί τα 120 χρόνια της Σχολής!