ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Μπάρμπεκιου στο Αγρόκτημα της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής
01. 10. 2023

Απολαύστε ένα υπέροχο μπάρμπεκιου με πεντανόστιμα εδέσματα, μουσική, χορό και πολλές δραστηριότητες για παιδιά στους πανέμορφους χώρους της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής Θεσσαλονίκης!

Ελάτε στο ετήσιο "Μπάρμπεκιου στο Αγρόκτημα" την Κυριακή 1 Οκτωβρίου στη 1:00 μ.μ.!

Η προπώληση έχει ξεκινήσει μέσω viva! Αγοράστε εδώ τα εισιτήριά σας.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στα 2310 492 738 & 832.

Θα χαρούμε να σας έχουμε κοντά μας!

*Σε περίπτωση κακοκαιρίας, η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί εντός του κλειστού γυμναστηρίου της Σχολής.

****Η είσοδος θα πραγματοποιείται αποκλειστικά με την επίδειξη του εισιτηρίου.

Η συμμετοχή σας στην εκδήλωση συμβάλλει στην ενίσχυση του Προγράμματος Υποτροφιών και άλλων εκπαιδευτικών σκοπών της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής.

Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Φίλων ΑΓΣ για τη βοήθεια και στήριξή του σε όλες τις εκδηλώσεις μας!