ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Επαγγελματικό Λύκειο   /   Blog Δραστηριοτήτων
Blog Δραστηριοτήτων
Μάθημα Αγγλικών - Οι μαθητές της Β’ τάξης του Επαγγελματικού Λυκείου παρουσιάζουν
17. 05. 2022

Οι μαθητές της Β΄τάξης του Επαγγελματικού Λυκείου, παρουσίασαν στο μάθημα Αγγλικά Ειδικότητας θέματα που άπτονται των ενδιαφερότων τους όπως «Greek Water Buffaloes”, “Sheep products”, “Animal Breeding”, “Beekeeping”, “The History of John Deere” κι άλλα πολλά.  Παράλληλα είχαν την ευκαιρία να εξασκηθούν στις τεχνικές παρουσίασης σε κοινό καθώς και στην προετοιμασία παρουσιάσεων power point.