ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Επαγγελματικό Λύκειο   /   Blog Δραστηριοτήτων
Blog Δραστηριοτήτων
Προγράμματα ανταλλαγών - Επίσκεψη Georg Waach από το Αυστριακό σχολείο LFS Pyhra
27. 05. 2022

Στο πλαίσιο των προγραμμάτων ανταλλαγών φιλοξενήσαμε από την Τετάρτη 25  Μαΐου μέχρι την Παρασκευή 27 Μαΐου τον Αυστριακό καθηγητή  Georg Waach  από το Λύκειο LFS Pyhra.  Είχαμε την ευκαιρία να συζητήσουμε προτάσεις για την ακόμη καλύτερη διεξαγωγή του προγράμματος,  να  αξιολογήσουμε το πρόγραμμα συνολικά και  να οργανώσουμε την επόμενη επίσκεψη  Αξίζει να σημειωθεί ότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα  πραγματοποιείται με επιτυχία τα τελευταία 21 χρόνια.

Προγράμματα ανταλλαγών  - Επίσκεψη Georg Waach  από το Αυστριακό σχολείο LFS Pyhra