ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Επαγγελματικό Λύκειο   /   Blog Δραστηριοτήτων
Blog Δραστηριοτήτων
Ομάδα εκτροφής και μεταποίησης σαλιγκαριών – ομιλία του προέδρου του συνεταιρισμού σαλιγκαροτρόφων Ελλάδος.
10. 12. 2019

Hομάδα εκτροφής  σαλιγκαριών ενημερώθηκε από τον κ. Άρη Νικολόπουλο πρόεδρο του συνεταιρισμού σαλιγκαροτρόφων  Ελλάδος, για  θέματα  που αφορούν την εκτροφή σαλιγκαριού  και για τον συνεταιρισμό εκτροφείων σαλιγκαριού.

Ομάδα εκτροφής και μεταποίησης σαλιγκαριών – ομιλία του προέδρου του συνεταιρισμού σαλιγκαροτρόφων  Ελλάδος.