ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Γενικό Λύκειο   /   Blog Δραστηριοτήτων
Blog Δραστηριοτήτων
Club Κινηματογράφου - Η φετινή ταινία του club κινηματογράφου ονομάζεται «Οι Φήμες Λένε…».
11. 04. 2019

Η φετινή ταινία του club κινηματογράφου ονομάζεται  «Οι Φήμες Λένε…».

Το θέμα της είναι η διάδοση των πληροφοριών. Ο τρόπος και τα κίνητρα της διάδοσής τους καμιά φορά μπερδεύουν τα πράγματα και στο τέλος δεν ξέρεις τί να πιστέψεις.

Club Κινηματογράφου - Η φετινή ταινία του club κινηματογράφου ονομάζεται  «Οι Φήμες Λένε…».