ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση   /   Νηπιαγωγείο   /   Blog
Απαθανατίζοντας χαρούμενες στιγμές!
23. 11. 2016

Η φωτογραφία είναι κομμάτι της ζωής μας! Ορμώμενοι από αυτό, επιχειρήσαμε να κάνουμε χρήση της φωτογραφικής μηχανής, απαθανατίζοντας στιγμές γέλιου και χαράς. Μας δόθηκαν οι οδηγίες για τον τρόπο λειτουργίας της φωτογραφικής μηχανής, βήμα προς βήμα. Δε χάσαμε καθόλου χρόνου και αμέσως αναλάβαμε δράση ως έμπειροι φωτογράφοι!

Φωτογραφίσαμε τους συμμαθητές μας να παίζουν και να γελούν στον αύλειο χώρο του σχολείου μας. Κάποιοι πόζαραν στο φακό κάνοντας αστείες γκριμάτσες!

Ορισμένες φορές ο φωτογράφος θέλησε να αστειευτεί, με αποτέλεσμα η φωτογραφία να βγει κάπως έτσι… ανάποδα!