ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
Πρώτη συνάντηση για ομάδες ενδιαφέροντος του Project BalkanRoad στη Σόφια
19. 10. 2018
Στις 18 με 19 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε στη Σόφια της Βουλγαρίας η πρώτη συνάντηση για τις ομάδες ενδιαφέροντος (stakeholder meeting) στο πλαίσιο του έργου BalkanRoad. Κατά τη διάρκεια της συνάντησης συζητήθηκαν τα αποτελέσματα της έρευνας σε σχέση με τα εμπόδια για την υιοθέτηση οικολογικών πρακτικών εκ μέρους των παραγωγών και των υπεύθυνων χάραξης πολιτικής (που υλοποιήθηκε στο πλαίσιο του έργου νωρίτερα το 2018).

Στη συνάντηση συμμετείχαν από το Γραφείο Διαχείρισης Στρατηγικών Προγραμμάτων της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής η Δήμητρα Ζορμπά και η Κατερίνα Ρουμελιώτη, ενώ από το Perrotis College ο καθηγητής Δρ. Χρήστος Βασιλικιώτης.

Για να ενημερωθείτε για το έργο και τους στόχους του μπορείτε να επισκεφθείτε την παρακάτω σελίδα: https://www.balkanroad.eu
Πρώτη συνάντηση για ομάδες ενδιαφέροντος του Project BalkanRoad στη Σόφια