ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ   /   HUB   /   Blog
BalkanRoad Project και έρευνα Ανάλυσης Χασμάτων (Gap analysis)
04. 05. 2018
H ομάδα του Project BalkanRoad πραγματοποιεί μια έρευνα. Οι γεωργοί και οι υπεύθυνοι για τη χάραξη πολιτικής από όλες τις χώρες των Βαλκανίων μπορούν να χρησιμοποιήσουν μια εφαρμογή του διαδικτύου και να δώσουν απαντήσεις που θα χρησιμοποιηθούν για την ανάπτυξη μιας Ανάλυσης Χασμάτων στην περιοχή των Βαλκανίων.

Τα αποτελέσματα της έρευνας θα είναι το βασικό θέμα για την αξιολόγηση και τη συζήτηση μεταξύ όλων των ενδιαφερομένων ομάδων και των υπευθύνων για τη χάραξη πολιτικής στα Βαλκάνια κατά τη διάρκεια της πρώτης συνάντησης τους τον Ιούνιο του 2018.

Μπορείτε να έχετε πρόσβαση είτε χρησιμοποιώντας τον παρακάτω σύνδεσμο για την έρευνα ή σαρώνοντας τους αντίστοιχους κωδικούς QR. Το επόμενο βήμα είναι η εισαγωγή των διαπιστευτηρίων της σύνδεσης.

Username: gap_balkanroad
Password: 2017gapbr