ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ   /   Επαγγελματικό Λύκειο   /   Blog Δραστηριοτήτων
Blog Δραστηριοτήτων
Νέες τεχνολογίες γεωργικών ελκυστήρων - ΣΕΑΜ (Σύνδεσμος Εισαγωγέων-Αντιπροσώπων Μηχανημάτων)
16. 04. 2018

Οι τελειόφοιτοι μαθητές των ειδικοτήτων Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν με τον κύριο Κατσαρό Γιώργο, μέλος του ΔΣ του ΣΕΑΜ (Σύνδεσμος Εισαγωγέων-Αντιπροσώπων Μηχανημάτων), σχετικά με προγράμματα επιδοτήσεων και επιλογής γεωργικών εκμεταλλεύσεων, καθώς και να ενημερωθούν για τις νέες τεχνολογίες γεωργικών μηχανημάτων.